Zastavárna

Sháníte větší obnos peněz a nikdo vám nechce půjčit? Vlastníte automobil, který není více jak sedm let starý? Pak nezoufejte, naše služby jsou zde právě pro vás. Jsme zastavárna, která vám protiúčtem za váš vůz poskytne hotovost až v několika desítkách tisíc korun.

Může být řešením, jak bez zbytečných průtahů získat hotovost, kterou potřebujete. Zastavárna automobilů funguje již několik let a za tu dobu pomohla spoustě lidem, kteří řešili stejnou situaci. Jakmile dáte do zástavy váš vůz, bude odložen na odstavném parkovišti s ostrahou, takže po dobu vaší půjčky nemusíte mít obavy, že by s vaším vozem někdo jezdil nebo se jinak poškodil. Po zaplacení námi vydaných peněz tak sednete zpět do svého auta a odjedete s klidným svědomím domů.

Nemějte obavy, celý obchod je bez skrytých podmínek

Zastavárna všechny půjčky vyřizuje okamžitě, maximálně však do druhého dne. Nečekává vás tedy žádné zbytečné papírování a takřka obratem máte v ruce peníze. Celý obchod je naprosto průhledný a nemusíte se obávat ani skrytých podmínek ve smlouvě, psaných malým písmem. Rádi vám vše vysvětlíme a odpovíme na všechny dotazy.

5.0
02
Separator image .